Uroczysta Sesja Rady Miejskiej
W dniu 22 czerwca, odbyła się najważniejsza sesja w roku - podczas której, Burmistrz Gmina Cegłów Marcin Uchman, otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z wykonania budżetu gminy za 2025 rok. To potwierdzenie prawidłowej realizacji budżetu oraz skutecznego prowadzenia działań na rzecz rozwoju Gminy Cegłów. To również wyraz zaufania i dobrej współpracy pomiędzy organem wykonawczym i stanowiącym samorządu, których wspólnym celem jest dalszy rozwój gminy i poprawa jakości życia mieszkańców. Burmistrz podziękował Radnym Rady Miejskiej, Kierownikom Jednostek Organizacyjnych, Sołtysom, pracownikom Urzędu, druhom Ochotniczych Straży Pożarnych, organizacjom społecznym oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację podejmowanych przedsięwzięć. Serdecznie gratulujemy! Życzymy niesłabnącej energii, kolejnych udanych inwestycji oraz satysfakcji z dalszego rozwoju Gminy Cegłów! Podczas sesji, została również oficjalnie powitana kierownik nowego Żłobka Gminnego, Pani Ewelina Szumińska.
