Logo Gminy Cegłów

Dzień Pracownika Gospodarki Komunalnej.

Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej, Burmistrz Marcin Uchman oraz Zastępca Burmistrza Dariusz Uchman przekazali serdeczne życzenia dla zespołu pracowników gospodarki komunalnej, dziękując za codzienny trud i troskę o nasze otoczenie. Dzięki pracownikom gospodarki komunalnej, nasze miejscowości są zadbane, wypielęgnowane, czyste, a mieszkańcom żyje się w nich komfortowo. Dzięki Wam Gmina pięknieje!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności