Żłobek Gminny w Cegłowie - rekrutacja już niebawem
Budowa naszego gminnego żłobka już zakończona. Ostatnie szlify aranżacji wnętrza i najmłodsi mieszkańcy będą mogli rozpocząć żłobkowy czas.
Jednocześnie miło nam powitać na stanowisku Kierownika Żłobka Gminnego, Panią Ewelinę Szumińską.
Rekrutacja do placówki rusza niebawem. O szczegółach będziemy informować.
Podsumowanie inwestycji przedstawimy jesienią, podczas oficjalnego otwarcia instytucji, w którym będą uczestniczyć wszyscy zaangażowani i odpowiedzialni za przedsięwzięcie.
