Logo Gminy Cegłów

Otwarcie Punktu Obsługi Interesanta

  W poniedziałek 4 grudnia, oficjalnie otworzyliśmy wyremontowany punkt obsługi interesanta w Urzędzie Miasta i Gminy Cegłów.
  Podczas otwarcia, nową przestrzeń odwiedzili Mieszkańcy oraz:
Daniel Milewski - Poseł na Sejm RP, Iga Figlewska- Projektanka Punktu Obsługi Interesanta, Janusz Sikorski - Wykonawca mebli, ks. Dariusz Cempura - Proboszcz Rzymskokatolickiej Parafii Św. Jana Chrzciciela w Cegłowie, Mirosław Walas - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Cegłowie, Emilia Wąsowska, Stanisław Wąsowski - Radni Rady Miejskiej w Cegłowie, Jadwiga Kaczorek - Przewodnicząca GKRPAiN, Kierownicy Urzędu Miasta i Gminy Cegłów oraz wszystkich jednostek organizacyjnych.
Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków pozyskanych z PEFRON-u. Budżet wyniósł 250 tyś zł.
  Dziękujemy za dzisiejsze odwiedziny wszystkim naszym Gościom i Mieszkańcom. Dołożymy wszelkich starań, by każdy dzień był tu tak sympatyczny jak ten premierowy. 
  Serdecznie zapraszamy przez cały rok, od poniedziałku do piątku. Do miłego zobaczenia!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności