Logo Gminy Cegłów

Nasza Gmina liderem w pozyskiwaniu funduszy

  Ogromnie jesteśmy dumni, z przyznanej podczas “Forum Miasteczek Polskich” nagrody III miejsca w rankingu “Lider w pozyskiwaniu Funduszy Zewnętrznych”!

  Gmina Cegłów, w latach 2021-2022 otrzymała finansowania z polskich i zagranicznych środków zewnętrznych na unikalnie wysokim poziomie, co zostało docenione w rankingu gmin wiejskich i miejsko-wiejskich.

  W imieniu zespołu Urzędu Miasta i Gminy Cegłów, który pracuje nad efektywnym pozyskiwaniem jak największej ilości środków dla rozwoju naszej Gminy - nagrodę odebrała Sekretarz Gminy Pani Justyna Cholewińska-Michalczyk.

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności