Logo Gminy Cegłów

Gminne NGO z rekomendacjami od Burmistrza Cegłowa

  Z działającymi w naszej gminie organizacjami pozarządowymi, spotkaliśmy się w zeszłym miesiącu na I Forum Organizacji Pozarządowych Gminy Cegłów. Efektem części warsztatowej Forum, był wspólnie stworzony komplet świątecznych Lasów Zielonej Gminy w szkle. Jako stowarzyszeniowe symboliczne wizytówki, wraz ze świątecznymi życzeniami i listem rekomendacyjnym od Burmistrza Marcina Uchmana, leśne wizytówki wędrują do instytucji i urzędów, w kórych organizacje biorą udział w konkursach grantowych.
  Pragniemy przekazaną rekomendacją, podkreślić nasze zaufanie do lokalnych organizacji, z którymi mamy przyjemność współpracować od lat, w trakcie licznych gminnych inicjatyw kulturalnych i sportowych.
  Mamy nadzieję, że w nowym roku będziemy wspólnie uczestniczyć w kolejnych kreatywnych inicjatywach lokalnych NGO, których działa w naszej gminie aż 35!

 

 

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności