Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Setną rocznicę urodzin 8 września br. obchodził mieszkaniec naszej gminy, Pan Aleksander Wojdak.
Setną rocznicę urodzin 8 września br. obchodził mieszkaniec naszej gminy, Pan Aleksander Wojdak.
Setną rocznicę urodzin 8 września br. obchodził mieszkaniec naszej gminy, Pan Aleksander Wojdak.
9 wrz 2021

Z okazji tak zacnego jubileuszu 100 – latek otrzymał mnóstwo życzeń od rodziny, znajomych oraz przyjaciół. W tym dniu gościł on również w swoim domu przedstawicieli samorządu, Wójta Gminy Cegłów – Marcina Uchmana, Sekretarza Gminy oraz Radnego miejscowości Podskwarne, którzy życzyli jubilatowi jeszcze wielu lat w zdrowiu oraz wręczyli list gratulacyjny i upominek.

Pomimo sędziwego wieku, Jubilat cieszy się dobrym zdrowiem, świetną pamięcią i pogodą ducha. Ma 2 dzieci, doczekał się wnuczki oraz prawnuczki, i to właśnie członkowie rodziny sprawiają mu najwięcej radości. Otoczony jest wspaniałą opieką najbliższych, szczególnie syna, z którym zamieszkuje.

Pan Aleksander przeżył II wojnę światową oraz uczestniczył w doniosłych i trudnych losach naszej ojczyzny. Przez większość swojego życia, dzierżył on w ręku fach murarza i do dziś zastanawia się czy wszystkie szalunki z budynków, które postawił zostały zdjęte.

Podczas spotkania nie zabrakło oczywiście tortu urodzinowego i toastów na cześć Jubilata, którego panująca atmosfera wprawiła w dobry nastrój. Pan Aleksander chętnie opowiadał gościom anegdoty ze swojego życia.

Spotkanie było również dodatkową okazją do wręczenia Pani Janinie i Panu Aleksandrowi Wojdak medali za długoletnie pożycie małżeńskie od Prezydenta RP, które wraz z legitymacjami wręczył małżonkom Wójt Gminy.

Jubilatowi oraz małżonce, Pani Janinie życzymy wszelkiej pomyślności, nieustającej pogody ducha oraz zdrowia na długie, długie lata.

 

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Stolica Kultury Mazowsza
Stolica Kultury Mazowsza
ostrzeenia
ostrzeenia
SMS
SMS
e-Usługi
e-Usługi
kiedy_smieci
kiedy_smieci
kalendarz
kalendarz
korona
korona
baner_msza
baner_msza
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
pse
pse
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji
banery_sojka
banery_sojka
deklaracja
deklaracja