Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym w Siedlcach
9 wrz 2019

W roku bieżącym w dniach 08-09.09.2019 roku w Siedlcach odbyły się XXVI Międzynarodowe Dni z Doradztwem Rolniczym. Jest to cykliczna rolnicza impreza, która z roku na rok poszerza swoją tematykę wystawową. W tym roku w imprezie wzięło udział ponad 400 wystawców. Każdy odwiedzający mógł znaleźć coś dla siebie. Nasza Gmina Cegłów również była promowana podczas tej imprezy wspaniałymi produktami tradycyjnymi tj: Sójka Mazowiecka – Pani Ani Kotuniak, kozi ser twarogowy z Cegłowa z Gospodarstwa ekologicznego Grajan z Rososzy Pani Grażyny Stelmachowskiej, sprzedawanymi na stoisku gminnym przez Koło Gospodyń w Posiadałach.
Podczas XXVI Międzynarodowych Dni z Doradztwem Rolniczym wręczono nagrody dla uczestniczek konkursu ,,Poznajemy smaki mazowieckiej spiżarni”. Warto zaznaczyć, że na 36 uczestniczek konkursu 24 było z naszej gminy Cegłów. Pierwsze miejsce zajęła Pani Maria Mućko, mieszkanka Piaseczna z naszej gminy za ,,Hrabiowska galaretkę chrzanową”, a wyróżnienie zdobyła Pani Elżbieta Bajszczak z Podciernia za ,,Pomidorki w zalewie octowej selerem naciowym”.

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
ostrzeenia
ostrzeenia
SMS
SMS
e-Usługi
e-Usługi
lokalni_przedsiebiorcy
lokalni_przedsiebiorcy
korona
korona
baner_msza
baner_msza
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
banery_sojka
banery_sojka
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
wybory2020
wybory2020
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
pse
pse
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji