Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Ignacy pierwszym mieszkańcem gminy Cegłów urodzonym w 2020 r.
Ignacy pierwszym mieszkańcem gminy Cegłów urodzonym w 2020 r.
Ignacy pierwszym mieszkańcem gminy Cegłów urodzonym w 2020 r.
11 lut 2020

Już po raz dziewiąty Wójt Gminy Cegłów wręczył wyprawkę dla pierwszego nowo narodzonego mieszkańca gminy Cegłów. Tegorocznym pierwszym mieszkańcem naszej gminy został Ignacy Xawery Herudziński rodzony 1 stycznia 2020 r.

Program „Wyprawka dla malucha” mający na celu promocję macierzyństwa oraz poprawę demografii gmina Cegłów realizuje od roku 2012. W ciągu całego okresu realizacji programu wyprawki od samorządu otrzymali:  Amelka, Sandra, Antosia, Roksana, Antosia, Lenka, Kamilka oraz Tytus.

Uroczyste wręczenie prezentu dla nowego mieszkańca gminy Cegłów odbyło się  w dniu 3 lutego 2020r. Dodatkowo w ramach wyprawki Ignacy i jego rodzina otrzymali od samorządu sesję fotograficzną wykonaną przez fotografa Jarosława Wójcickiego.

W skład wyprawki zakupionej w  specjalistycznym sklepie dziecięcym „Tik-Tak” w Mińsku Mazowieckim wchodziło m. in uniwersalny leżaczek, przeznaczony dla dzieci już od pierwszych dni życia, krzesełko do karmienia, kocyk z logiem naszej gminy oraz artykuły higieniczne. Do wyprawki dołączony został List Gratulacyjny. Starsza siostra tegorocznego laureata otrzymała w prezencie grę edukacyjną „kalambury” a szczęśliwej mamie wręczono bukiet czerwonych róż.

Nowemu mieszkańcowi życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, miłości i samych słonecznych dni.

 

 

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
ostrzeenia
ostrzeenia
SMS
SMS
e-Usługi
e-Usługi
lokalni_przedsiebiorcy
lokalni_przedsiebiorcy
korona
korona
baner_msza
baner_msza
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
banery_sojka
banery_sojka
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
wybory2020
wybory2020
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
pse
pse
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji