Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Gminny Dzień Edukacji Narodowej
Gminny Dzień Edukacji Narodowej
Gminny Dzień Edukacji Narodowej
18 paź 2022

Przypadający na 14 października „Dzień Nauczyciela” to szczególne święto wszystkich osób odpowiedzialnych za kształtowanie i tworzenie polskiej oświaty. Z tej okazji, w poniedziałek 17 października 2022 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Stanisława Wójcika w Cegłowie odbył się Gminny Dzień Edukacji Narodowej – organizowany przez Burmistrza Cegłowa Marcina Uchmana.

Tradycyjnie, w gminnych uroczystościach udział wzięli dyrektorzy, nauczyciele oraz pracownicy placówek oświatowych działających na terenie naszej gminy oraz prezesi stowarzyszeń prowadzących jednostki niepubliczne, a także emeryci niegdyś zawodowo związani z lokalną sferą edukacji.

Całość uroczystości otworzył występ wokalno-kabaretowy aktora Mirosława Kowalczyka, który rozruszał i rozbawił zgromadzonych gości. Po artystycznym wstępie, Burmistrz Cegłowa podziękował wszystkim dyrektorom, nauczycielom, pedagogom i pracownikom obsługi placówek oświatowych za ich trud i zaangażowanie, które wkładają w codzienną pracę na rzecz najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Do życzeń i gratulacji przyłączył się również Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Cegłowie Pan Mirosław Walas.

Szczególnym wyróżnieniem dla pracowników oświaty, a jednocześnie dowodem uznania dla ich pracy i osiągnięć dydaktyczno–wychowawczych, jest przyznawana corocznie Nagroda Burmistrza Cegłowa.

W tym roku nagrodzono:

- Panią Emilię Kowalczyk-Rumak – Dyrektor Zespołu Szkolnego w Cegłowie;

- Panią Jadwigę Czerwińską – Nauczyciela języka polskiego w Zespole Szkolnym w Cegłowie;

- Panią Grażynę Markowską – Nauczyciela pedagoga w Zespole Szkolnym w Cegłowie.

Pomimo olbrzymich wymagań i trudności, z którymi codziennie mierzą się pracownicy publicznych i niepublicznych placówek oświatowych, pragniemy wszystkim z Państwa życzyć dużo satysfakcji, myśli które dają się urzeczywistnić, ciekawych, pięknych i szlachetnych pomysłów oraz wiele cierpliwości i wytrwałości. Niech każdy kolejny dzień, niesie ze sobą poczucie spełnienia i radości, tak aby ten ogromny wysiłek, który wkładają Państwo w kształtowanie dzieci i młodzieży, zaowocował uznaniem i wdzięcznością wszystkich wychowanków oraz ich rodziców.

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
pomagamy_ukrainie
pomagamy_ukrainie
ostrzeenia
ostrzeenia
SMS
SMS
transport_publiczny
transport_publiczny
e-Usługi
e-Usługi
kiedy_smieci
kiedy_smieci
kalendarz
kalendarz
korona
korona
baner_msza
baner_msza
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
pse
pse
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji
banery_sojka
banery_sojka
deklaracja
deklaracja
cyber
cyber