Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   10. Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych WARKOT
10. Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych WARKOT
10. Miński Zlot Pojazdów Zabytkowych WARKOT
13 wrz 2022

W niedzielę, 11 września odbył się jubileuszowy Zlot Pojazdów Zabytkowych Warkot. Miłośnicy starych aut z całej Polski uroczyście przejechali z Mińska Mazowieckiego na Targowisko im. Janusza Adamiaka w Cegłowie, gdzie czekała na nich gorąca grochówka oraz napoje przygotowane przez Koło Gospodyń Wiejskich i Strażaków z Mieni. Nawet deszczowa pogoda nie zraziła sympatyków motoryzacji, którzy na wydarzenie przybyli z całej Polski. Charakter rodzinnego spotkania przyciągnął również mieszkańców naszej gminy, którzy przybyli podziwiać auta, motocykle i inne pojazdy wyprodukowane do 31 grudnia 1991 r.

Organizatorzy – Klub Dawnych Motocykli „MAGNET” i Muzeum Ziemi Mińskiej – we współpracy z Miastem i Gminą Cegłów reprezentowaną przez burmistrza Marcina Uchmana, przygotowali dla uczestników konkursy sprawnościowe oraz wyróżnili właścicieli najstarszych, najładniejszych i najbardziej oryginalnych pojazdów.

Oprócz obserwacji zmagań konkursowych można było odwiedzić stoiska Gminy Cegłów oraz firmy Dobry Adres, gdzie istniała możliwość zasięgnięcia informacji o perspektywach zamieszkania w naszej gminie i zaopatrzenia się w pamiątkowe gadżety.

Gdy prezentacja pojazdów oraz wręczenie nagród dobiegły końca, uczestnicy zlotu ruszyli
w dalszą, powrotną trasę.

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
pomagamy_ukrainie
pomagamy_ukrainie
ostrzeenia
ostrzeenia
SMS
SMS
e-Usługi
e-Usługi
kiedy_smieci
kiedy_smieci
kalendarz
kalendarz
korona
korona
baner_msza
baner_msza
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
pse
pse
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji
banery_sojka
banery_sojka
deklaracja
deklaracja
cyber
cyber