Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
11 lut 2019

Po raz kolejny Wójt Gminy Cegłów wręczył wyprawkę dla pierwszego nowo narodzonego mieszkańca gminy Cegłów. Tegoroczną pierwszą mieszkanką naszej gminy została Kamilka Korzeń urodzona 2 stycznia 2019 r. o godz. 11:40.

Program „Wyprawka dla malucha” mający na celu promocję macierzyństwa oraz poprawę demografii w gminie Cegłów jest realizowany od roku 2012. W ciągu całego okresu realizacji programu wyprawki od samorządu otrzymali: Amelka, Sandra, Antosia, Roksana, Antosia, Lenka oraz jak dotąd jedyny chłopiec Tytus.

Uroczyste wręczenie prezentu dla nowej mieszkanki gminy Cegłów odbyło się w dniu 5 lutego 2019 r. Wyprawkę Kamilce wręczył pomysłodawca programu Wójt Marcin Uchman. Dodatkowo w ramach wyprawki Kamilka i jej rodzina otrzymała od samorządu profesjonalną sesję fotograficzną wykonaną przez fotografa Jarosława Wójcickiego.

W skład wyprawki zakupionej w specjalistycznym sklepie dziecięcym „Tik-Tak” w Mińsku Mazowieckim wchodziło m. in fotelik samochodowy dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas podróży, krzesełko do karmienia, kocyk z logiem naszej gminy oraz ubranka i zabawka. Do wyprawki dołączony został List Gratulacyjny podpisany przez Wójta. Starszy brat tegorocznej laureatki otrzymał w prezencie grę edukacyjną „ewolucja człowieka”, szczęśliwej mamie wręczono bukiet kwiatów.

Ślicznej maleńkiej mieszkance życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, miłości i samych słonecznych dni.

   

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
e-Usługi
e-Usługi
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
baner-hala
baner-hala
banery_sojka
banery_sojka
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji