Przejdź do treści
Jesteś tutaj:   Strona główna   »   Aktualności   »   Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
Kamilka pierwszą mieszkanką gminy Cegłów urodzoną w 2019 r.
11 lut 2019

Po raz kolejny Wójt Gminy Cegłów wręczył wyprawkę dla pierwszego nowo narodzonego mieszkańca gminy Cegłów. Tegoroczną pierwszą mieszkanką naszej gminy została Kamilka Korzeń urodzona 2 stycznia 2019 r. o godz. 11:40.

Program „Wyprawka dla malucha” mający na celu promocję macierzyństwa oraz poprawę demografii w gminie Cegłów jest realizowany od roku 2012. W ciągu całego okresu realizacji programu wyprawki od samorządu otrzymali: Amelka, Sandra, Antosia, Roksana, Antosia, Lenka oraz jak dotąd jedyny chłopiec Tytus.

Uroczyste wręczenie prezentu dla nowej mieszkanki gminy Cegłów odbyło się w dniu 5 lutego 2019 r. Wyprawkę Kamilce wręczył pomysłodawca programu Wójt Marcin Uchman. Dodatkowo w ramach wyprawki Kamilka i jej rodzina otrzymała od samorządu profesjonalną sesję fotograficzną wykonaną przez fotografa Jarosława Wójcickiego.

W skład wyprawki zakupionej w specjalistycznym sklepie dziecięcym „Tik-Tak” w Mińsku Mazowieckim wchodziło m. in fotelik samochodowy dla zapewnienia bezpieczeństwa podczas podróży, krzesełko do karmienia, kocyk z logiem naszej gminy oraz ubranka i zabawka. Do wyprawki dołączony został List Gratulacyjny podpisany przez Wójta. Starszy brat tegorocznej laureatki otrzymał w prezencie grę edukacyjną „ewolucja człowieka”, szczęśliwej mamie wręczono bukiet kwiatów.

Ślicznej maleńkiej mieszkance życzymy dużo zdrowia, beztroskiego dzieciństwa, miłości i samych słonecznych dni.

   

Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Mapa gminy Cegłów | System Informacji Przestrzennej
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
e-Usługi
e-Usługi
Sprawdź kolejki
Sprawdź kolejki
Cegłów na Facebook’u
Cegłów na Facebook'u
Regionalia Gminy Cegłów
Regionalia Gminy Cegłów
Cegiełka
Cegiełka
System rozliczeń za wodę
System rozliczeń za wodę
cgn
cgn
Klub Kulturazne Zacisze
Klub Kulturazne Zacisze
Fundusze Norweskie
Fundusze Norweskie
akademia_kompetancji
akademia_kompetancji